Until August 20

10% discount

on all products

Quantity:0Subtotal0,00 PLN

Products in your shopping cart

Shipment
Delivery: PLN

Your offers

Zakres obowiązków:

  • kreowanie wizji produktu oraz realizowanie długofalowej strategii rozwoju;
  • wyszukiwanie najbardziej odpowiednich opakowań, koordynacja zamówień i kreacja nowych rozwiązań;
  • współpraca z teamem graficznym oraz prawnym;
  • tworzenie i wdrażanie strategii sprzedaży;
  • dbanie o zgodność wizji produktu z celami organizacji;
  • tworzenie, planowanie i zarządzanie product backlogiem;
  • ustalanie priorytetów dla zadań uwzględniając czas, wartość biznesową i inne zależności projektowe;
  • zarządzanie asortymentem produktów;
  • monitorowanie prac nad rozwojem produktu, identyfikowanie miejsc wymagających szczególnej uwagi, usprawnień lub zmian;
  • analiza rynku oraz rekomendowanie najlepszych rozwiązań;
  • planowanie i nadzór nad dystrybucją i stanem zapasów produktów;
  • wyszukiwanie i dobór dostawców, negocjacje handlowe, zakupy, wsparcie marketingowe dla grup asortymentowych z uwzględnieniem różnych kanałów sprzedaży.

Profil kandydata:

  • doświadczenie na stanowisku związanym z wprowadzaniem lub rozwojem marki i produktów na rynku (min. 2 lata możliwe do zweryfikowania);
  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne (m.in. analiza sprzedaży, trendów rynkowych, rentowności produktu);
  • zaangażowanie, komunikatywność i sumienność;
  • umiejętność sprawnej organizacji pracy, planowania, ustalania priorytetów;
  • orientacja na stały rozwój i realizację celów;
  • znajomość j. angielskiego;
  • wiedza z tematyki konopnej.

Mile widziane:

  • znajomość języka niemieckiego w stopniu co najmniej komunikatywnym.

Oferujemy:

  • umowę o pracę (pełen etat, 8 godzin dziennie/ 5 dni w tygodniu);
  • przyjazną, nieformalną atmosferę i pełną swobodę ubioru;
  • Imprezy integracyjne, kawę, przekąski i owoce ☺
  • wyjazdy na targi;
  • produkty konopne do własnego użytku;
  • doskonałą atmosferę i warunki pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV przez poniższy formularz.

Thank you for contact.

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli o następującej treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Informacje o firmie: www.liroyal.pl