Dostawa i zwroty

DOSTAWY

Po dokonaniu zamówienia towar zostaje przez nas wysłany w ciągu 48 godzin od zaksięgowania wpłaty na koncie. Dokładamy wszelkich starań, aby każda paczka została odpowiednio zabezpieczona, a zamówiony towar bezpiecznie dotarł do kupującego za pośrednictwem wybranego przez niego przewoźnika.

Dostawcy i koszty wysyłki

Firma LiRoyal.pl S.A. oferuje opcje dostawy z odpowiednio przypisanymi do nich cennikami:

  • Kurier DPD – 16,99 PLN
  • Kurier InPost - 14,99 PLN
  • Kurier DHL – 16,90 PLN

Szacowany czas dostawy wynosi 1-3 dni robocze.

ZWROTY LUB WYMIANA

Zwroty

Na zwrot zamówionego towaru przysługuje 14 dni od momentu otrzymania zamówienia, przy czym zamawiający nie ma obowiązku podawania przyczyny zwrotu towaru. Warunkiem przyjęcia zwrotu jest nienaruszony stan zwracanego towaru (towar powinien być w pełni skompletowany i nie posiadać śladów użytkowania).

Zakupiony towar należy odesłać na adres:
LiRoyal.pl S.A.
ul. Młyńska 12/309
61-730 Poznań
z dopiskiem: "Sklep internetowy - zwrot zamówienia"

Do zwracanego towaru należy dołączyć:

  • numer zamówienia
  • wypełniony formularz odstąpienia od umowy

Towar zwracany za pomocą pośrednika powinien zostać odpowiednio zabezpieczony, odpowiedzialność za ewentualne zniszczenia w przypadku nieodpowiedniego zabezpieczenia paczki leży po stronie zwracającego. Koszt zwrotu towaru ponosi zwracający - prosimy o nieprzesyłanie zwracanych paczek na koszt odbiorcy.

Wymiana

Na wymianę zamówionego towaru przysługuje 14 dni od momentu otrzymania zamówienia, przy czym zamawiający nie ma obowiązku podawania przyczyny zwrotu towaru. Warunkiem przyjęcia jest nienaruszony stan zwracanego towaru (towar powinien być w pełni skompletowany i nie posiadać śladów użytkowania).

Zakupiony towar należy odesłać na adres:
LiRoyal.pl S.A.
ul. Młyńska 12/309
61-730 Poznań
z dopiskiem: "Sklep internetowy - wymiana zamówienia"

Do wymienianego towaru należy dołączyć:

  • numer zamówienia
  • wypełniony formularz odstąpienia od umowy

Towar wymieniany za pomocą pośrednika powinien zostać odpowiednio zabezpieczony, odpowiedzialność za ewentualne zniszczenia w przypadku nieodpowiedniego zabezpieczenia paczki leży po stronie zwracającego. W zależności od przyczyny wymiany koszt wysyłek ponosi kupujący bądź sprzedawca.